jigolo ol
jigolo nedir

jigolo-resimleri1

Çoğu kişinin merak ettiği sorulardan biri de jigolo nedir.. konusudur.Jigololuk yıllar önce Hollanda da ortaya çıkmış hatta bu ülkede genelevi bile olduğu bilinen bir meslek olmuştur.Avrupa ülkelerine de hızla yayılan bu meslek grubu İtalya,Hollanda,Almanya gibi gelişmiş ülkelerde sıkça rastlanan bir durumdur.

Şu an ise ülkemize girmiş olup yaklaşık 2002 yılında beta olarak kısmen bulunmaktadır.2009-2014 yılları arasında ise büyük çoğunluğumuzun haberi olan bir sektör kıvamına gelmiştir jigololuk.

Daha önceleri barlarda,discolarda,çeşitli cafe gibi yerlerde ön planda olsa da günümüzde artık online olarak internetten faydalanarak bu gibi işlemler hızlıca yapılabilmektedir.

jigolo sitesi olarak açıldığımız günden bu yana arz-talep meselelerinde kişileri buluşturma görevi üstlendik ve bir çok arkadaşımıza yardımcı olmayı başardık.Bu yüzden eğer bu işi yapmak isterseniz mecburen sisteme kayıt olmanız gerekmektedir.

Sizden sadece profil ücreti talep ederek kısa süre içinde bu işe atılmanıza yardımcı olmaktayız.

jigolo-resimleri2
Erkeklerin belli bir ücret karşılığında olgun(yaşça büyük) hanımlarla birlikte olması,masaj,partnerlik,kavalye vs. hizmetler sağlamasına verilen addır.

Bir önceki makalemizde  ankara jigolo sitesi üyesi olmak isteyen kişilere özel bilgiler sunmaktadır.

paylaş

2 Responses to jigolo nedir

  1. soner dedi ki:

    0534 557 82 73 iyi akşamlar adm soner yaş 23 tanışalm numarama cagrı at yada tele mesaj at beklyrm

  2. atabey dedi ki:

    Ever. CNm yasín önemi yok hertùrlù. Hazirim tel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir