jigolo ol
muhammet istanbul

İstanbul Avcılar Jigolo yaladı ve kocamın horoz emdi olarak İstanbul Jigolo düşündüm. Kocamın horozuna binerken Jigolo beyler düşündüm. Kayıyordum. Kendimi, Jigolo Arayan Bayanlar gereksinimlerine daha çok yönelmeyi hissettim. Piyasa günü öğle yemeği ardından bir öğle yemeğinde sosyal salonda yanımda olacağı zaman, elini dizimin üstünde bulup nesneye bakmazdım. Bana kilisede yakın bulunduğu yerlerde, utanç verici özgürlükler aldı kıçımı kıstırma, uyluğuma karşı bir sert fırçalama, elime kadar elimi kayma ben, panikte, – elini tutup sürdüm uzakta. Birbirimizi tuvaletler doğrulusunda geçtik. Kadının tuvaleti çıkmıştı ve girmesi gereken erkek tuvaleti hakkındaydı. Kıçımın üstüne bir el koydu ve horozunu emmek amacıyla beni erkek tuvalete çağrı etti. Kıçımı sıkarken kızarken orada durdum.

Onun Jigolo İstanbul sert ve onun kalın üst uyluk karşı zonklama görebiliyordu; Avcılar jigolo yalnızca benim görüşüm amacıyla penis onun külot dışarı düşmesi gerçekleştirme amacıyla organını ayarlamıştı. Vermek istedim, ama iradeyi serbest bırakıp piyasalık hizmetine geri dönmek amacıyla iradeye katlandım. Oh, ama ne kadar ıslak bulunduğumu, onun amacıyla dizlerimin üstünde durduğunu düşünerek, horozunu sağladım. Kalbim göğsümde nasıl dövüldü! Kadınlar yalnızca insan ve et zayıftır.

Bu piyasa günü, sonucunda ona verdiğim gün, iradem kırıldı. Bir ileri fırsatta ona vermeyi kararlaştırmıştım. Bu değişimleri haftalarca geçiriyorduk. Uyluklarımı ona açmak amacıyla ölüyordum. Şarkıdaydık ve sıksık olarak ilahi kitabımdan çıkıp yoluna bakıyordum. Jigolo ilanları ayakkabılarından gözlerine doğru hareket ettirmek sinirimi alabilmek amacıyla beni biraz aldı. Bakışlarımı yakaladı ve karanlık göğüslerime bir sıcak su akıntısı hissettim. Kafasının yüz ifadeleri ve hareketleri ile bana “evet” diye bir soru sordu. Alt dudağımı onun tarafına sokarım. Bir manzaraya bakmalıydım! Çok muhtaç.

paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir