jigolo ol
Suriyeli Kadın Arıyorum

Suriyeli kadın arıyorum diyen erkekler merhaba ben Suriye’den Türkiye’ye gelmiş ailesi ile beraber yaşam sürdüren genç ve hayalleri olan bir kadınım. Suriyeli olmam nedeni ile bu ülkede hiç yabancılık çekmedim. Çok iyi konuk ettiler ve benim bu ülkeye yerleşmem de büyük paya sahip oldular.

Suriyeli Kadınlar ile Evlenmek


Şimdi de bir Türk erkeği ile evlenmeye karar verdim. Suriyeli kadın arıyorum diyenler amacıyla buradayım. Benim Türklere karşı olan ilgim gibi sizin de Suriyeli bayanlara alakanız varsa benimle tanışmak ikimiz amacıyla de büyük fırsattır.


Yeterli güveni sağlayabilirseniz dışarıda yüz yüze de görüşme imkanımız olur. Yaşınız, telefon numaranız ve başka şahsi bilgilerinizi bana mesaj atmayı unutmayın.

Suriyeli kadınlar telefon numaraları


Kısaca size kendimden bahsetmem gerek görülürse fiziksel olarak uzun boylu gayet bakımlı hoş şahsi temizliğine özen gösteren 172 boyunda 60 kiloda bir bayanım. İletişime geçecek olan bireylerin fiziksel olarak kendilerini tanıtmasının yanı sıra kesinlikle boy fotoğrafları ile beraber bana mesaj atmalarını istiyorum. Uygun gördüğüm şahıs ile telefon numaramı verip tanışma amacındayım.

paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir