45 Yaşındaki Komşu Melahat Abla

45 Yaşındaki Azgın Komşu Nalan Abla

Adım Metin, 33 yaşındayım. Bir minübüsüm var ve İstanbulda büyük bir kuruluşun servisini çekiyorum. Nalan Abla ise benim serviste.

Sarıyerde sabah ilk binen ve en son inen, 5 yaşında, hafif balık etinde, 1.65 boylarında, kumral bir bayan. Takriben bir senedir servis çekiyorum.

Otobüse ilk binişim olduğu için hep önümde, yanimda oturuyordu ve diz üstü eteğiyle bacaklarının görüntüsü hep ağzımı sulandırıyordu.

Konuşmak için her gün gidip geliyorduk ama 5 ay boyunca yüzü hüzün ve dikkat dağınıklığıyla temizdi. Özel hayatını ifşa etmek istemiyorum çünkü onunla sürekli günlük olayları tartışıyoruz.

Artık Haziran ayının sonuna geldik. O akşam iş çıkışı Nalan’ın ablası, yüzünde şaşkın bir ifadeyle otobüse bindiğinde, “Hayır abla, ne oldu?” dedi. İş yerinde seni rahatsız eden bir şey mi oldu diye soruyorum.

Yok Metin, eşimden boşanmış bir yıl oldu, çocuk yanımda, geçen ay babamla Antalya’ya gideceğini söyledi ve gitti, Ev boş görünüyor, eve gidemiyorum, ben yemek bile istemiyorum, ne yapacağımı bilmiyorum.

Abimi merak etme diyecektim ama haklısın, endişelenecek bir şey yok. Dinle, bugün Cuma, istersen sana bu akşam İstinye’den bir parça balık ekmek ısmarlayabilirim.

Belki dikkatin dağılır ve senin için bir değişiklik olur? ” dedim. Teşekkürler Metin ama seni kendi dertlerimle boğmak istemiyorum diye kaydetti.

Ben israr edince, “Ehh tamam, olur!” dedi. Servis bitince İstinyeye döndük, orada eski bir tekneyi Balık restoranı yapmışlar, çıktık balık söyledik.

Garson, “Ne içersiniz?” dediğinde, ben bir duble Rakı söyledim. Nalan abla önce, “Ben almayayım.” dedi, ama ısrar edince bir dublede o aldı.

Balık Rakı derken ikinci dubleler de bitti. Sohbet edip sohbet ettikten sonra 3. çiftler oyununun sonunda Nalan ablanın çakır olduğunu gördüm…

Bir süre oturduk ayağa kalktık. Nalan ablayı Sarıyere’nin evine bırakacağım. Arabaya bindik ve her zamanki gibi yanıma oturdu.

Ama bir gün, bu zaten kısa eteği olan bu dağınık kafa tamamen değişti, ayaktan baldıra göründü. Bluzunun düğmesi açıktı, göğüs dekoltesini gösteriyordu, neredeyse meme uçlarını gösteren siyah bir sutyen giyiyordu.

Sikim birikiyor mu! Hiç konuşmadan apartmanlarının önüne geldik. Gece vakit 12’yi geçiyor. Arabadan indiğinde klon iç çamaşırını ortaya çıkardı, siyah dantelli külot dudaklarını kapatmadı.

Dairenin dış kapısını açmasına yardım ettim, zaten sarsılmıştı. “Seni yukarı çıkarayım.” dedim ve elini tuttum. Çıplak kollarımız birbirine değiyor ve kokusu beni heyecanlandırıyor. 

Nalan bana yaslanınca sikim pantolonuma sığmadı. Dairenin kapısını açtı, içeri girdik. İlk söyleyen Nalan abla oldu: “Otur Metin, sana kahve yapayım. dedi ve kapıyı kapattı.

Bu noktada Nalan’a sarılırken dudaklarına yapıştım. Önce dudaklarını şapırdatmak istedi ama kollarım vücuduna dolandı, Nalan’ı kendime doğru çektim ve bedenlerimiz birbirine yapışmıştı.

Sert sikim Nalan Abla’nın hafif çıkıntılı göbeğine bastırırken Nalan Abla’nın boynunu öpmeye başladım. Dudaklarımın boynuna bu dokunuşu Nalan’ı şehvet denizinin içine çekiyor, dudaklarımız ve dillerimiz buluşuyor ve şehvetle koridorda öpüşmeye başlıyoruz.

Ellerimiz her yerde birbirini okşayarak bir yatağa uzanıyoruz. Bir anda soyunduk, sadece iç çamaşırlarımız kalmıştı. Nalan ablanın iri memelerini bir çırpıda südyeninden kurtardığımda, sağ elimle de külotunu aşağıya çekiyordum. Aynı anda Nalan abla da benim külodumu aşağı çekerek kazık gibi yarrağımı serbest bırakmıştı…

Nalan ablanın bacakları arasındayken aşağı kaydım ve amının dudaklarını emmeye başladım. Nalan abla titrek bir sesle, “Ye beni, bitir beni erkeğim!” diye inlerken, bir anda kendimizi 69 pozisyonunda bulduk ve Nalan ablanın ateş gibi dudaklarını yarrağımın başında hissettim.

Nalan Ahlaya Ohhlaya sikimi yalarken, ben dilimi onun amının derinliklerine sokup dilimle onu becermeye başladım, Nalan bacaklarını uzattı ve amını yüzüme bastırdı.

Hemen ardından titredi ve bir kükreme gibi inleyerek alçak, boğuk sesini yükseltti. Vulvasından su geliyordu. Nalan’ın orgazm olup boşaldığını anlıyorum. Temiz dudakları nasıl şişmiş ve kırmızı.

Boşalması bitince, “Sok artık, sokkkk şunu!” diye inlemeye başladı. Hemen döndüm, bacak arasında yerimi alıp, yarrağımın zonklayan başını Nalan ablanın am dudakları arasına bir iki sürtüp yüklendim. 5 yaşındaki dul Nalan ablanın bir yıldır sikilmemiş amı o kadar daracıktı ki, zorlanarak girdim…

Taşaklarım Nalan ablanın kasıklarına yapıştığında, inceden, “Aağıhhh!” diye bağırdı. Ama yavaş yavaş git gel yapmaya başladığımda, her girişimde Ohhhh çekiyordu.

“Seni bırakmayacağım Metin, ben senin kocanım, bıçakla, daha hızlı git, bitir beni, ohhhh, daha hızlı!” Dediğinde hızlandım. Nalan’ın ablasının sırtına sert bir tokat attığımda ah sesi yükseldi.

Bir an ben uyuklamaya ve amını arkadan pompalamaya başlayınca Nalan’ın ablası “Yok et beni, ez beni Metinimmm!” dedi. diye hırladı. Beş on dakika pompaladıktan sonra Nalan aniden bana doğru eğildi ve sikimi onun amına bastırdı.

Yine boştu. “Ben de geliyoruumm!” dediğimde, “İçime boşal! İçime fışkır hissedeyimmmmm! İçime patlaaaa!” derdemez ben deli gibi fışkırmaya, boşalmaya başladım. Boşalmam bitmişti ama sikimin daha sertliği geçmemişti.

Hızla git gel yapmaya devam ettim. Döllerimden vıcık vıcık olan amında sikim yanıyordu. Dizlerimin bağı çözülmüş gibi hissedince üzerine yığılıp kaldım. İkimiz de işimiz bitti, birbirimize sarılıp uyumak ve sonra dinlenmek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir