Açık Saçık Giyinen Yengeme Tecavüz Ettim

Açık Saçık Giyinen Yengeme Tecavüz Ettim

Sizlere başımdan geçen bir hikayemi anlatmak istiyorum. Hayatımda yaşadığım ilk sikiş deneyimi olmasına rağmen en çok o zaman zevk aldığımı da sizlere demek istiyorum.
Kesinlikle zorla yaptığım yengeme tecavüz ederken ki aldığım zevki hiçbir zaman almadığımı sizlere anlatmak istiyorum.
Bu olay resmen benim için bir dönüm noktası olmuştu. Bu yüzden de kesinlikle hayatımda yaşadığım bu maceramı ölümsüzleştirmek için sizlere yazıyorum.
Umarım hikayemden etkilenirsiniz. Yani benim hikayemi duyduğunuzda hepiniz şaşıracaksın. Şimdi hikayemi anlatmaya başlamak istiyorum. 19 yaşındayım.
Bir yıl sonra askere gideceğim. Ve hayatımda kadın olmadığı ve tekrar askere gittiğim için bu beni çok etkiledi, bu yüzden çok üzüldüm ve moralim bozuldu.
Bu yüzden artık hayatımda bir kadın istiyorum. Bu kadının nasıl biri olduğunu bilmesem de kadın olmak benim seçimimdi. Şimdi istediğim kadını bulmalıyım.
Yanımızda olan kardeşim ve eşi her gece seviştiklerinden beri çok sinirli ve sinirli biri oldum. Artık bana kafayı takmış bir kadını kesinlikle becermeliyim.
Yaz geldiğinde evde teyzem ve erkek kardeşim dışında kimse yoktu. Bunu bilerek, kesinlikle bu anı izlemeye başladım. Hasta numarası yapıp bahçedekilere anlattım.
Eve git diyorlar. Eve geldiğimde kardeşime su döküp bahçeye getirmesini söyledim. Teyzem uyuyor gibi.
Benim de uyumam daha iyi olurdu çünkü ben hemen kıyafetlerimi çıkardım ve sikimi sürerken halamın üstüne atladım. Hiçbir şekilde hareket etmesine izin vermiyorum.
Teyzem başta korktu ve şaşırdı ama sonra ben olduğumu anlayınca ilk baştaki gibi mücadele etmedi. Benim için de oldukça iyi.
Teyzem bağırmasaydı kahrolurdum. Teyzem zayıf olduğunu mu söyledi? Seni her gördüğümde ölüyorum. çok yorgunum.
Bir kere sikmezsem bu dünyada bana huzur olmaz d edim. Yengem de neden bu kadar bekledin zaten abin beni sikemiyordu dedi. Hemen üzerini çıkardım.
Onun hafif kıllı olan amını gördüğüm zaman deliriyordum. O amı yemek istiyordum. yalamak istiyorum.
Bu yüzden hemen onu kedi kayar yalamaya ve elimle onu kedi açmaya başladım. Teyzem sanki bu anı bekliyormuş gibi kollarını başıma doladı ve başımı amına bastırdı. Beğendim.
Yıllardır bu sevinci bekliyordum. Ama yılların tadı yüzünden artık dayanamıyorum. Kıllı amını bir an önce becermek, onu becermek ve ülke olmak istiyorum.
Bu yüzden onu yalamayı bıraktım ve hemen aletimi iki elimle ayırıp aletime masaj yapıp onu kedi deliğine soktuğum amının içine koydum.
Biraz ittim ve horozum hemen yerleşti ve halamın amına girdi. Henüz tam olarak kök salmamış olsam da onu seviyorum. biraz daha ileri gittim.
Bu ilerlemenin bir sonucu olarak artık resmen inliyorum. Tamamen başladığımda, hayatımda yaşadığım en büyük sevinci yaşadığım ve yaşadığım için mutluydum.
Ona uzanıyorum ve inliyor ve ne kadar hızlı konuşuyorsa, o kadar hızlı yaparsam, aletimin içine o kadar iyi giriyorum ve onun heyecanını böyle yaşıyorum.
Sonunda, birkaç kez onu kedi içinde ileri geri gittikten sonra, boşalmak üzere olduğumu fark ettim, bu yüzden aletimi çıkardım ve meme uçlarına doldurdum.

Azgın Yengeme Hakettiğini Verdim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir