Boşanan Üvey Annem

Boşanan Üvey Annem

 

Ben sizlere gerçek hikayemi anlatmak istiyorum. Bu hikayem uzun yıllar boyunca devam etti. Bazı samimi arkadaşlarıma söylemiş olsam da içimde saklı kalmasını daha çok istedim.
Çünkü insanların anlamayacağını biliyordum. Yani cinselin neresinin kötü olacağını ve insanların sikişmekten neden bu kadar kaçındığını bir türlü anlamadım ve anlamayacağım da.
Ben mesela sikişi çok sevdiğimden dolayı bir ay kadar bir karı sikmediğim zaman yolda yanımdan geçen kadınlar bile olsa hemen sikim kalkar.
Benim annemle babam boşandıktan sonra bazen annemde kalıyorum bazen de babamda kalıyorum. Babam ir kızı olan bir kadınla evlendikten sonra o evden hiç çıkmak istemiyordum çünkü bu kızı her gördüğüm zaman sikim dikleşiyor ve kızı sikmek istiyordum.
Ben yüzmeyi çok iyi bildiğimden yüzme öğretmemi istedikleri zaman bende hemen kabul ettim. Onun bedenine dokunacaktım. İlk gün havuza girdiğimizde suyun üzerine yattı ve ben yavaşça ayaklarını okşadım ve ona biraz yüzmeyi öğrettim. Beni kışkırttı.
Bu provokasyonun ardından elimi geri çektim ve boğulduğumu hissettiğimde hemen ona sarıldım ve boynundan öptüm ve korkmamasını söyledim kızım sen de benimle gel.
Öpücüğümü geri verdiğimde, bu kızın amımı becereceğini anladım. Eve geldiğimizde kimse yoktu, gel yanıma otur ve film izle dedim.
Gelip yanıma oturduğu zaman sarıldım ona ve memelerine dokunduğum zaman hiçbir rahatsızlık hissetmedim. Bu yüzden bir yandan film izlerken diğer yandan da memelerini okşuyordum.
Bu sırada tabii ki benim sikim sertleşmişti. Fark etmiş olacak ki o da sikime çaktırmadan dokunuyordu ama bana yetmiyor ne yazık ki daha da sıkmasını hatta amından içeriye sikimi sokmak istiyordum. Bu yüzden de elini tutup tam olarak sikimin üzerine koydum.
Sikimin sertliği seni korkutmasın son derece zevk verir bu sik dedim. Biraz bilgili olduğunu bildiğimden bende hemen sikimi çıkardım ve ağzına al bakalım dedim. Sikimi ağzına aldı ve taşaklarımı da avuçlaması beni son derece memnun etti.
Bende onun külotundan içeriye elimi soktum ve parmaklamaya başladım. En sonunda haydi gel sikimin üzerine otur dedim.
Sikimin üzerine oturup amının içine aldığı sırada ben sikmeye başladım. Tam ben sikerken ve ikimizde çıplak ve sikimin üzerinde otururken bir anda kapı açıldı ve üvey annem içeriye girince ben ne yapacağımı şaşırdım.
Bir an için kızacak ya da farklı olacak diye düşündüğümden daha boşalmadan sikimi çıkardım. Zaten korkudan sikimde inmişti. Üvey annem kızına odasına gitmesini söyledi. O ağlayıp içeri girdiği zaman ben nasıl bir tepki vereceğini bilmiyordum.
Bu yüzden üzerimi giyinmeye çalışırken bir anda kıyafetlerimi aldı elimden bu sikinle kızımı mı sikiyorsun sen dedi. Ben utandığımdan bir şey diyemedim. Ama üvey annem sikimi eline aldı ve yavaş bir şekilde tutup avcuna aldığı zaman da farklı hissetmeye başladım.
Ne yapmaya çalışıyordu bilmiyordum ama yaşı ilerlediğinden ve tecrübeli olduğundan sikimi avuçlaması aşırı tahrik ettiğinden az önce korkudan inen sikim tekrar kalkmıştı.
Üvey annem ona böyle sarılırken, göğüslerini sıktığımda tepki vermediğini fark ettim ve onu becermemi istediğini anladım ve hemen çektim eteğini ve külotunu indirdim ve sikimi kaydırdım. onu kedi içine fuck. onunki.
Üvey annem babanın hızlı bir horoz ile geleceğini söylediğinden, çabucak becerdin ve annemin amına boşaldım. Ayrıca kayınvalidem geceleri babamın, gündüzleri de ben olmaya başladı.

Dul Annemi Teselli Ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir