İnternet’den Tanıştığı Adama Götten Veriyor

İnternet’den Tanıştığı Adama Götten Veriyor

Neden bilmiyorum ama son zamanlarda gerçekten çok stresli hissediyorum. Bu stresli zamanlar birlikte yaşamayı zorlaştırdığı için biraz rahatlamam gerekiyordu.
Bu durum için kesinlikle yeni bir arkadaş bulmak istiyorum. Ama ne yazık ki tanıştığım insanlar çok çabuk benimle irtibatını kestiler. Biliyorum çünkü çok kapalı bir insanım ama nasıl değişeceğimi asla bilemedim.
Bu yüzden de kesinlikle bir değişime uğramam gerekiyordu. Çok iyi erkek arkadaşım vardı. Ama o benimle sikişmek istediğinden ben bunu kabul etmedim ve bu sikişme yüzünden olmadığı için de beni terk etti ve hayatımdan çıktı.
Aslında hayatıma giren bütün erkeklerin amaçlarını da biliyor gibiydim. Yani hepsi beni sikmek istiyorlardı. Bu durumu düşündüğümde hayatımda kesinlikle bir karar vermem gerekiyor.
Hayatta yalnız olmak istemiyorsam, o zaman hayatımda bir erkek istiyorum ve yalnız olmam. Bu yüzden hayatımda evleneceğim erkeğin benimle iyi vakit geçirmesini ve sorunlu partnerim olmasını istiyorum.
Hayatımda kesinlikle böyle bir adam olmalı. Bu yüzden daha önce çevremde kimseyi bulamadığım için internetten biriyle tanışmak istedim. Sosyal medya hesaplarından hoşuma giden birçok erkek bulabiliyordum.
Bu erkeklerin hoşuma gidenlerini hemen ekledim. Kabul edenlerle arkadaşlık ortamım olması için konuşmaya ve sohbet etmeye başladım. Bu durumdan memnundum ama yine de benim yalnızlığıma çare olmuyorlardı.
Bende en sonunda çok yakınlaştığım Ahmet adında ki adamla tanışmaya karar verdim ve bir kahve ısmarlamak için onu davet ettim. Hemen kabul etti. Mesai sonrası bir anlaşma yaptık ve buluşmaya karar verdik.
Gördüğüm en yakışıklı adam ve niyetini sosyal medya hesabından açıkça belli etti. Hayatımda kesinlikle birini istiyorum. Bu yüzden kabul ettim. O evde ailesi ile birlikte yaşadığından kahvelerimizi içtikten sonra hemen bana gidecektik.
Ama ben bakire olduğum için de kesinlikle amımı siktiremezdim. Bu yüzden kesinlikle benim götümü sikmesi gerektiğini söyledim. O da kabul etti. Hatta ona güvenmediğim için de yemin verdi.
Kahveyi içtikten sonra ayağa kalktık ve yanıma yürüdük. Eve girer girmez çırılçıplak soyunmaya başladım, ilgi gösterdi ve hemen beni duvara bastırarak öpmeye devam etti. Bu kadar kızgın olmama şaşmamalı.
Beni öptüğünde sinirlendim. Beni kollarına aldı ve doğruca yatak odasına götürdü. Odada hemen çabucak kendi soyundu ve bende soyunmaya başladım. Benim bacaklarımı ayırdığı gibi bacaklarımın arasında olan tüylerini özel olarak kestiğim şeftalimin suyunu emmeye başladı.
Onun dil darbesi beni de kendimden geçiriyor ve çok mutlu ediyordu. Ama artık dayanacak gücü olmadığını ve götümü domaltıp sikmek için beni çevirdi. Bende onun sözünü dinledim ve götümü domaltıp onun sikmesini istiyordum ama acıyacağını da bildiğimden dolayı vazelin krem sürmesini istedim.
O da biraz aldı ve göt deliğime sürdü. Dışının yumuşaması ve deliğin içinin yumuşaması biraz daha uzun sürer. Kafamı yastığa yaslayıp sikini senin sikine sokmasını bekliyorum.
Bir hayvanın gücüne sahip olduğu ve bir hayvan gibi olduğu için, püskürtülmesine rağmen dev canavarını bir hayvan gibi içime sokunca kıçımın kırıldığını hissettim. Çok canı yanıyor ama sevinci her şekilde belli oluyor. Şimdi çok yakın olduğumuz ve sürekli görüştüğümüz bir erkek arkadaşım var.

Bakireliğini Korumak İçin Anal İzin Veriyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir