Kardeşim Zorla Kızlığımı Bozdu

Kardeşim Zorla Kızlığımı Bozdu

 

Arkadaşlar size yaşadığım bir anımı anlatmak istiyorum. Son derece üzgündüm ve bu anımı çevremdeki kimseye anlatamadığım için içimde bomba patlıyormuş gibi hissettim.

Mesela hayatımda en çok sevdiğim kişi benden 3 yaş küçük kardeşimdir. Bu kardeşimle geçirdiğim her an beni çok mutlu ederken, abimin niyetlerinin çok farklı olduğunu anlamam uzun zaman aldı.

Ailem köyde oturduğundan, erkek kardeşim ve ben kışın şehir merkezinde, yazın köyde okuyabilmek ve kalabilmek için bir ev aldık. Bizim köyde genellikle iş ilk bahar gibi başlar.

Ben artık üniversiteyi de kazandığım için yaşımın da büyük olduğundan ailem ilk bahar geldiği zaman bizi merkezde ki evimizde bırakıp annemle babam köye gidiyordu. Bu durum da kardeşimle ikimiz evde kalıyorduk.

Çok iyi anlaştığımız için hiç birbirimizden sıkılmıyor ve birbirimizin ödevini yapıp birbirimize destek çıkıyorduk. Bu yüzden de ailemin gözü arkada kalmadan bizim durmamızı sağlıyorlardı. Yine günlerden bir gün ailem köye gitmişti.

Kardeşim de eve gelmesine az bir zaman varken ben kalkıp yemek hazırladım. Kardeşimin en sevdiği patates sulusu ve pilav yapmıştım. Kardeşim eve geldiği zaman canı biraz sıkkın gibiydi.

Canı sıkıldığı her halinden belli olduğu için bende ne olduğunu merak ettim. En sevdiği yemekten bir kaşık bile yemedi. Ayrıca beni üzüyor. Bu yüzden yemek yiyemiyorum. Kardeşime gittim ve ona ne olduğunu sordum, beni kırdı.

Benden talep etmeye devam edince elimi tuttu ve bütün arkadaşlarının sevgilisi olduğunu ama bugün aşık olduğu kızın onu kırdığını söyledi. Ben gerçekten de bu durum karşısında çok üzüldüm. Ben kardeşimi yalnız bırakıp odama geçtim ve ders çalışıyordum.

Aradan birkaç vakit geçmiş olacak ki kardeşim odamdan içeriye girdi. Ve sadece altında donu kalmıştı. Ben ilk kez onu bu şekilde yarı çıplak gördüm. Ve külotu altında siki de kalkmıştı.

Ne oluyor hayırdır dediğim zaman hiç bir şey demeden ışık hızıyla yanıma geldi ve ışık hızıyla dudaklarıma yapıştı ben kaçmaya fırsat bile bulamamıştım. İstemiyorum bırak beni ne yaptığını sanıyorsun sen dediğim zaman bana vurmaya başladı.

Ben masanın yanında duruyordum. Beni kucağına aldığı gibi yatağımın üzerine attı. Siki gerçekten de külotundan fırlayacak ve külotunu koparacakmış gibi görünüyordu.

Aklımla mücadele ediyordum, ama aynı zamanda bundan kurtulmanın bir yolu olmadığını da anladım. Beni öptü, boynumu yaladı ve bir eliyle beni tutup diğeriyle soyunmaya çalıştı.

Şimdi eminim ki büyük sikini kıçıma sokacaktır. Annemle babama söyleyeceğimi tüm yalvarmama ve söylememe rağmen umursamadan beni soydu. Sonunda penisini çıkarmayı başardı.

Büyük bir horozu var. 20 santim boyunda. Ne zaman bu kadar büyük bir sikin var bilmiyorum. Çünkü küçükken yıkadım. Sikini çıkardı ve kuru amına baktı, tükürdü ve amımı ovuşturdu.

Kapa çeneni ve keyfini çıkar, nasılsa bugün sikeceğim seni dedi. Mücadele etmeme rağmen, aniden büyük sikini kıçıma soktu.

O an hissettiğim acıyla çığlık atmaya başladım. Ben içerideyken ağabeyim sikini bir içeri bir dışarı sallıyordu. Ben zevk almıyordum acı çekiyordum. Kardeşim de ilk kez bir am siktiği her halinden belliydi.

Kardeşim gidip geldikçe inliyordu ve en sonunda da o kocaman sikini çıkardı ve göbeğime doğru döllerini akıttı. Benim kızlığımı bozduğunu görünce kan gördüğünce biraz üzüldü ama hiç umursamadı bile.

Kardeşime Zorla Sahip Oldum

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir