Kaynanama Tecavüz Ettim

Kaynanama Tecavüz Ettim

 

Bence her zaman büyüklerin söylediklerini dinlemelisiniz. Örneğin, bir anneye bakıp kızıyla evlenen büyükanne ve büyükbabanın ifadesi bence tamamen doğru. Çünkü kadınların güzelliği ve şehveti annelerine bağlanacaktır.
10 yıldır evliyim. 1 çocuğum var. Eşim tıp alanında çalıştığı için geceleri birkaç kez bu sağlık alanına çağrıldı. O aradığında bebeğe tek başıma bakamadığım için kayınvalidem özellikle kış aylarında yanımıza geldi.
Bazen fazla mesai yapıyorum çünkü işim uzadıkça uzuyor. Bu durumda kızım okuldan eve geldiğinde biri onu karşılamak için kapıyı açmak zorunda kaldı.
Eşim ikinci çocuğuna hamile olduğu ve gece vardiyasında çalışmak zorunda olduğu için biraz gergindi. Bu yüzden bende karıma yanaşamıyor ve onu sikemiyordum.
Haftanın her günü sabah ve akşam siksem asla doyamazdım. Bu yüzden hayatımda bu uzun zamandır sikmediğim için oldukça kötü hissetmeme neden oldu.
Bende yapacak bir şey yok dediğimden ve para karşılığında da sikeceğim bir kadın bulamadığımdan gözümü kaynanama dikmiştim. Karımın yine gece nöbeti olduğu bir gün kaynanamla baş başa kalmıştım.
Kayınvalidem bana daha cinseli ve güzel görünüyor. Bebek derin bir uykudayken, kayınvalidesiyle birlikte oturduğumuz kayınvalidesinin memelerinden gözlerimi alamadım.
Kesinlikle bir odaya ihtiyacı var çünkü uzun zaman önce dul kaldığını biliyorum ama ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağımı bilmiyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. Kayınvalidemin boynunun ağrıdığını bildiğim için masaj yaptırmak istiyorum.
Bu yüzden masaj için de kesinlikle bahane buldum ve kaynanamı uzandırıp masaj yapmaya başladım. Bir yandan da konuşuyorduk. Sonunda ben artık dayanamadığımdan kaynanamın üzerine doğru çöktüm.
Ama bunu asla istemediğinden bana bir tokat attı. O takat beni öyle bir hırslandırdı ve öyle bir azmama neden oldu ki sizlere asla bunu anlatamam Kaynanam bağırmaya başlayınca ben açıkçası baya bi telaşlandım.
Çığlık atmaya devam edersen herkese bu kadının dul olduğunu ve beni baştan çıkarmak istediğini söyleyeceğimi düşündüm, bu yüzden sustum. Ya korkacağı ya da adının açıklanmasını istemediği için ağlamaya başladı.
Artık daha kolay sevişeceğim. Ama bu canavarlık hakkında biraz daha hayal kurmak istiyorum. Hayatımın en doğru kararı olduğunu anladım.
Ben sikimi kaynanamın ağzında görmek istediğimden ve hemen üzerinden doğruldum kaynanam da vazgeçtiğimi düşünmüş olacak ki o da kalkar gibi olunca ben tekrar güç uygulayıp yatırdım.
Sikimi tutup onun ağzından içeriye soktum. Ağzını biraz siktikten sonra o uzun zamandır sikilmeyen amını sikmek istiyordum.
Bu yüzden amını kapatan bütün giysileri yırtarcasına parçaladım ve o amı gördüğüm zaman kıllı olacağını tahmin ederken tamamen özenli bir şekilde temizlendiğini görünce çok mutlu oldum.
O amı biraz parmakladım. Daha sonra dayanamadığım için o güzelim amı yalamak istediğimden am dudaklarını yalamaya başladım. Ben yaladıkça kaynanam da zevk aldığını fark ediyordum. Çünkü nefes alış verişleri baya bir değişmişti.
Bende daha da bastırıp yalamaya devam ettim. Amı hem am sularından hem de benim salyalarımdan ıslandığı için çok keyiflendim ve tam kıvama geldiğinden dolayı da sikimi tutup amından içeriye soktum. Devam ederken ikimiz de zevkle inliyorduk.
Dudakları oldukça dardır. Uzun zamandır sevişmediğim için o akşam üvey annemi iyice siktim ve ilk defa kızını zevkle siktim ama sonra onun üvey annesiyle sevişmenin sevincini ve mutluluğunu yaşadım.

Kayınvalideye tecavüz etmenin zevki

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir