Kocam Askere Gidince Kardeşi Sikiyor

Kocam Askere Gidince Kardeşi Sikiyor

 

Benim adım Hülya. 21 yaşındayım. yıl önce severek evlendim. Çocukluğumdan bu yana sürekli olarak erkeklere olan düşkünlüğüm yüzünden zaten adım çıkmıştı.
Aşırı bir şekilde erkekleri istiyor ve çok küçük yaşlardan itibaren de kendimi onlara beğendirmek için siktirmek istiyor ve sürekli olarak bir bakım uygulaması yapıyordum. Hayatımda istediğim en çok beğendiğim bir erkeğin altına yatmaktı.
Ama benim yaşadığım yer çok küçük bir yer olduğundan evlenmeden asla bir erkeğin altına yatamaz ve asla kimseyle de birlikte olamazdım. Bu yüzden 17 yaşıma gelene kadar zorla bekledim ve en sonunda da şu an askerde olan kocama kaçtım. Kocamı çok seviyordum.
Kocam da beni seviyordu ve her gece beni sikiyordu. Onu çok fazla şımarttığım için belirli gecelerde dört kez seviştiğimiz zamanlar da oldu. Beni çok mutlu ediyor. Ama bu kesinlikle benim için yeterli değil. Sabah hemen sevişmek isteyerek uyandım.
Beni becermediği için kocamdan uzaklaştığımı hissettim. yıl sonra kocam askere gitmesi gerektiği için uzaklaşınca ben ne yapacağımı düşünür hale geldim. Benim gibi azgın bir kadının kocasının uzaklaşmış olması ve kocasının yanında olmaması çok zor bir durumdu.
Bu yüzden her gece otuz bir çekiyor olsam da yetmiyordu illa amımdan içine bir sik girmesini istiyordum. Bu yüzden kocamın askere gitmesi benim açımdan hiç iyi olmamıştı. Tek başıma kalamayacağım için beni kocamın yanına gönderdiler.
Kocamın kendisinden küçük bir kardeşi var.
Çok yakışıklı değil ama vücut yapısı olarak baya kaslı aslında normal şartlar altında olsa da hiç dikkatimi çekecek bir erkek olmadığını da söylemem gerekiyor. Bu yüzden elimde bir tek kocamın kardeşi olduğundan onunla yetinmem gerekiyordu. Bende o şekilde yaptım.
Sürekli olarak bana yenge deyip duruyor ve ne yaptıysam da onu azdırmayı bir türlü başaramadım. Sonunda üvey annem yalancı mı diye düşünürken evde yalnızken onu odama almaya dayanamadım, gömleğimi giydim, uyudum ve odasına gittim.
Beni görünce önce biraz şaşırdı ama gözleri de ayaklarımdaydı. Bakışlarını fark ettiğimde hemen bacağım çok ağrıyor, masaj yap yoksa bu ağrı geçmez dedim. Bana sırıttı ve bir şeyler söylemeye başladı. Sonunda yatağına uzandım ve o elleriyle bacaklarıma dokunmaya başladı.                                                              
Ben inlemeye başlayınca sesimin onu tahrik etmesini anlamıştım artık bacaklarımın yukarısına doğru elleriyle dokunmasından tahrik oluyordum.
Hemen yüzümü döndüm ve biraz da ön tarafa masaj yap dedim. Tahrik olup olmayacağını görmek istiyordum.
Bu yüzden yüzümü döndüm ona ve çok dikkatli bir şekilde bacaklarıma dokunuyordu. Benim inlemem onu tahrik ettiğinden bacaklarımın yukarısından daha da külotuma ve oradan da amıma dokundu. Amım zaten ıslak. Sana masaj yapmak istiyorum dedim.
Biraz hareket ettiğinde aletinin kalktığını da görüyorum. Abisi kocamı vefat etti. Bu büyük horozu kaldırdım ve çıkarmak zorunda kaldım. Hemen elimle sikini tuttum ve eşofmanını indirip siki ağzıma aldım ama kaç aydır siksiz olduğumdan artık dayanamıyordum.
Hemen külotumu yana doğru çevirdim ve kaldırdığım sikin üzerine oturdum. Ben o sikin üzerinde zıplarken kayınım dayanamadığı için beni yatırdığı gibi bacaklarımı omzuna alıp amıma sikini sokup çıkarmaya ve üzerimde de gidip gelmeye başladı.
Ben artık zevkten uçuyordum. Kayınım bir kere boşalmadan önce ben 2 kez boşaldım. Ve kocam gelene kadar sürekli olarak her boş kaldığımız zaman beni sikerek memnun etti.

Abisinin Karısını Tatmin Ediyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir