Kocam Sikmediği İçin Kuryeye Verdim

Kocam Sikmediği İçin Kuryeye Verdim

 

Size kendi hikayemi anlatmak istiyorum. Defalarca yaşadığım gayri meşru ilişki benim için sorun olmaya başladı. Çünkü istediğim zaman sevişmek istiyorum. Ama evde kocam olduğu ve beni umursamadığı için sıkıntım burada başlıyor.
Ailemin isteği üzerine halamın oğluyla evlendim. İlk yıllarımız çok sorunsuz geçerken, sonraki yıllarda kocam tamamen değiştiğinde ve artık bana ve hatta çocuklarına bile bakmadığında, sorun o zaman başladı.
Genç ve güzel bir kadın olduğum için kadınlığımı yaşamak ve kadınlığımı bir erkek tarafından yaşatmak istedim. Kocam tamamen tahta olduğu için bana hiçbir şekilde yaklaşmıyor.
Durumdan rahatsız olduğumu söylememe rağmen bana hiç yaklaşmadı ve yaklaşmadı. O benimle ilgileniyor ve ben kocamın dikkatini çekmek için süper cinseli gecelikler bile alıyorum.
Bu gecelikler bile onun ilgisini çekmeme neden olmuyordu. Evde herhangi bir eşya bozulsa ya da bir şey tamir edilmesi gerektiği zaman kocam tarafından hiçbir şekilde ilgimi çekmiyor tüm şikayetlerime rağmen umursamıyordu.
Mesela fırın bozuldu. Ama kocama dediğim halde 3 ay boyunca o fırını tamir ettirmediğinden dolayı da evde yemek yapamıyordum ve bu da kocamın sinirlerinin bozulmasına neden oluyordu. Uzun zamandır evin musluğu damlatıyordu ve değiştirilmesi gerekiyordu.
Ama patikanın yakınında bir nehir kıyısı olmadığı için kesinlikle umurunda değil.
Sonunda dayanamadım, kıyafetlerimi giydim, çocukları komşunun evinde bırakıp su şişesi taşımaya gittim. Artık bu şofbeni getirip damlayan musluğu tamir etmem gerektiğinden, o damlama sesinden kurtulmak istiyorum, gerçekten sinir bozucu.
Bu yüzden su almaya gittiğimde, adamı gördüğümde yakışıklılığından, gücünden ve kocamla yaklaşık 2 yıldır evli olmadığımdan çok etkilenmiştim. kocam bunun için Yoldayken su şişelerini düşünmeye başladım.
Penisinin ne kadar büyük olduğunu bilmeden aklıma gelen ilk soru bu oldu. Sikinin ne kadar büyük ya da küçük olduğu umrumda değil, sadece beni becermesini istiyorum.
Çünkü sikimi amına sokmayalı uzun zaman oldu. Eve geldiğimizde vanayı kapattı ve musluğu tamir etmeye başladı. Biraz konuştuktan sonra adamın da çok flörtöz biri olduğunu tahmin ettim. İşi bittiğinde gitmesini istemiyorum.
Oğlan evde yokken adamı baştan çıkarmak istiyorum. Bitirdim deyince bir bardak çay koydum ve biraz içelim dedim. Peki. Çay servisi yapmak için mutfağa gittiğimde adam ellerini yıkadı ve oturma odasına gitti.
Çok yakışıklı ve mutfağa girdiğimde hayaller kurmaya başlıyorum. Ama yalnız oturmasını istemediğim için çay içtikten sonra hemen yanına gittim. Evlidir ama karısından memnun değildir.
Durumumu bir patlama ile açıkladım. Kocamın 2 yıldır benimle cinsel yapmadığını söylediğimde şaşırdı. Ben yanında oturuyordum. Elimi tuttu. O an ben iyice azmıştım. Elimi alarak öpmeye başladı. Ben inlemeye başladım direk.
Penisinin pantolonundan çıktığını gördüm. O aleti içimde istiyorum dedim. Hemen ayağa kalktı ve beni soymaya, yalamaya ve öpmeye başladı. Önce amımı yaladı. Sonra sikini çıkarıp ağzıma soktu Ama ben ağzıma istemiyorum dedim.
Sikini amımda istiyorum. Onu ıslak amımın içine soktuğu anda çıldırdım. Bana sarılıp dürtmeye başladığında, bayıldım ve boşaldım. Artık kocamın beni becermesine ihtiyacım yok. Ne zaman zora düşsem çocuklarımı komşulara bırakıp suçluyu ararım.

Kuryeyi Baştan Çıkardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir