Kocamı Yakışıklı Doktorla Aldattım.

Kocamı Yakışıklı Doktorla Aldattım.

Ben 32 yaşındayım. Çok erken ailem tarafından evlendirildim. Bu evliliği açıkçası ben istemedim. Ama istemediğim halde bile olsa mecburen evlendim.
Evlenmemiş olmayı açıkçası tercih ederdim çünkü kocam tarafından hiç memnun edilmiyordum ve sürekli olarak onun bana olan tavırlarının farklı olduğunu sırf kendisi zevk alabilmek için geliyor beni sikiyordu.
Bu evliliğin büyük bir yalan olduğunu biliyordum çünkü tek kelime bile etmediğimiz ilk evlilik gitmişti. Ama ne yazık ki aile baskısı yüzünden boşanamıyorum. Dairemizde yeni taşınmış bekar bir doktor var.
O bekar hayatı yaşıyor ve dürüst olmak gerekirse üzgünüm çünkü o kadar etkilendi ki o da bekar hayatı yaşıyor. Onu ne zaman evde görsem güzel bir yemek yiyorum ve hemen indiriyorum.
İlk gördüğüm zaman ne kadar yakşıklı olduğunu görünce benim resmen ayaklarım yerinden kesilmişti. Bu yüzden de artık kocam beni sikmek istediği zaman yattığım da hayal ettiğim yakışıklı doktorumdu.
Doktoru düşündüğüm zaman da kocamda zevk almaya başladım. Günlerden bir gün ben kocamla tartıştım. Ve kocamın bu tartışma sonucunda gerçekten de sinirim zıplamıştı. Ama sesimi yükseltemedim.
Ertesi gün kararımı verdim, çocukları okula götürdükten sonra hemen en iyi iç çamaşırlarımı giydim ve doktorun evde olduğunu bildiğim için makyajımı yapıp aşağı indim. Kapıyı açana kadar çok heyecanlıydım.
Bu yüzden bağırdığımda kalbim yerinden çıkacak gibi oldu. Sonunda kapı açıldı ve önümde duran yakışıklı doktoru gördüğümde bunun hayatımda verdiğim en iyi karar olduğunu anladım.
Buyurun dediği zaman sizinle biraz daha konuşmak istiyorum. Özel konuşmak istiyorum dediğim için Bu konuşmanın içeride gerçekleştirmek istediğimi de anladığından dolayı hemen içeriye gelin ortalık biraz dağınık lütfen kusura bakmayın dedi.
Sorun değil dediğim zaman benim bacaklarıma baktığını da fark ediyordum. Zaten bu giyim tarzım yüzünden kesinlikle beni isteyeceğini de biliyordum. Bu yüzden içeriye giderken götümü biraz daha dışarıya doğru çıkardım.
İçeri girdiğimde yanıma geldi ve oturdu, ama gözleri hâlâ bir bacağımda, diğeri göğsümdeydi. Her neyse, evimiz oldukça küçük olduğu için evli olup olmadığını kesinlikle biliyorum. Ne diyeceğini merak ediyormuş gibi görünüyordu. Gürültü yapmıyorum.
Sağ elimi alıp şortunun altındaki sikine yerleştirdim. Ne istediğimi bu şekilde açıklıyorum. Yakışıklı doktorum biraz şaşırmıştı ama sorun değil. Çünkü sikini amımda istiyorum. Komşu olduğumuzu ve seni memnun etmek istediğimi söyledim.
Açık sözlü sinirinden dolayı dudaklarıma yapıştı ve ben de dudaklarımı öperek karşılık verdim. Onu öperken, penisini okşadım. Bir yandan da amcığıma dokunmaya başladı.
Bu hayvandan sonra ilk kez hayatımda kocam olacak bir adamla birlikteydim ve bu adamın beni öpmesi, okşaması bile beni eğlendirmeye yetmişti. Bu yüzden bir an önce sikilmek istiyorum.
Beni yere indirip güzel amımı yalamaya başladığında yakışıklı doktorumun ağzına bir kez boşaldım. Ama bu benim için yeterli değil. Çünkü hayatımda hiç sikilmedim. Bu yüzden o gece sabaha kadar sikilmek zorunda kaldım.
Beni yere indirip becerdikçe daha çok bayıldım ve beni daha çok parçalamasını istedim. Yakışıklı doktorum da sikini çok iyi kullanıyor ve sikini kullanarak amımı kopardı ve beni çok mutlu etti ve ondan çok memnun oldu. Şimdi hayatımı ve cinsel anlayışımı değiştiren doktorumla cinsel yapıyoruz.

Doktorum Beni Memnun Ediyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir