Kontörü Bitince Telefoncuya Verdi

Kontörü Bitince Telefoncuya Verdi

Benim durumumda olan birçok genç kız olduğunu biliyorum. Sorun, ailem beni sürekli suçlamadığı için sıkışıp kaldığımda başladı. Yani ailemden defaatle borç istedim ama bir şekilde her ay vadettikleri krediyi alamadıklarını size şu şekilde açıklamalıyım.
Onlara krediyi sorduğumda, ne kadar çabuk bitirdiğinizi söylediler. Aldıkları kredi ile mesaj göndermeme izin verildiğinde, tüm krediler gitmişti. Bu sıkıcı bir tutuma neden olduğu için kredi almanın başka yollarını aramaya başladım.
Hayır, acil bir durum varsa ve birini aramam gerekiyorsa, hattımı aştığım için kimseyi aramaya yetkim yok. Bu yüzden sorunlarla karşılaştığımda bunu kendim çözmenin bir yolunu buldum. Evet, arkadaşlarım var.
Arkadaşlarımı görmek ve telefonda arkadaşlarla konuşmak istiyorum. Telefon konuşmalarını çok sevdiğimden ve telefonla muhabbet etmek istediğimden sürekli olarak kontör istiyordum.
Ama ailem bana bilerek kontör almaması da benim sinirlerime gidiyor ve gerçekten de sinirimi de bozuyordu. Ailemle açıkçası tek kavga etme nedenim de maddi olarak sürekli olarak kavga ediyorduk.
Bu kavgamız sonucunda da sürekli bana sert çıkan babam yüzünden en sonunda evden kaçmayı ile planlıyordum. Bir gün yine kontörüm bittiği zaman telefoncuya gittim. Erhan Abi’den kredi alacaktım ama param olmadığı için herkesle aynı dertteydim.
Erhan çok iyi bir insan olduğu ve onu uzun zamandır tanıdığım için hemen bana güvendi. Borç olarak istedim ama Erhan aramızda konuşma olmayacağını ve istersem bana haftalık kredi verebileceğini söyledi.
Bunun karşılığında bir şeyler yapmam gerektiğini de bildiğim için karşılığında ne yapacağımı söyledim. Ve bana, eğer sikini benim için saklayarak beni memnun edebilirsen, sana en iyi telefonu vereceğimi, seni şarj edeceğimi ve utanacağını söyleyecek ve sen de yapmayacağını söyleyeceksin.
İlk başta bunu duymakta biraz tereddüt etsem de artık kimseden kredi istemem ama hemen kabul ettim. Ama nerede olacağını bilmiyordum. Dükkanının arka tarafını gösterdi ve eğer ki istiyorsan gel buraya ve görüşelim dedi. Bende hemen kalkıp yerimden onun gösterdiği yere doğru yürüdüm.
Erhan abi de dükkanın kapısını kilitledi ve benimle arka tarafa geldi. Biraz karanlıktı ama birbirimizi daha net bir şekilde görüyor ve daha iyi bir şekilde görüyorduk. Benim için çok doğru bir karardı. Ne yapacağımı bilmiyordum.
Bu yüzden Erhan abi bana yön gösteri. Önce pantolonunu sıyırdı ve pantolonunda inik olan sikini gösterdi bana. Bu siki çok güzeldi. Ve ben hayatım boyunca da böyle bir yarak sahibi olmak istiyordum.
Beni omuzlarımdan tutup yere doğru indirdi ve benim yüzüme doğru sikini sürtmeye başladı. Sikini daha sonrada ağzımdan içeriye soktu. Benim ağzımdayken bir anda siki ağzıma sokup çıkarmaya başladı. Bu sayede ağzını da sikiyorum senin küçük orospum diyordu.
Ben bu konuşmadan hiç rahatsız olmadım. Ufacık olan memelerimi tutuyor sıkıyor ve öpüyordu. Beni kaldırdı ve yere doğru uzandırdı. Bacaklarını da iyice aç dedi ve bacaklarımı açında o da benim amımı yalamaya başladı.
Öyle bir yalıyordu ki ben deliriyordum.
Sonra kıçımı sikmek istediğini söyledi. Başta kabul etmedim ama bana en pahalı cep telefonunu verince kabul ettim ve canımı acıtsa da kıçımı becerdi. Şimdi arkadaşlarımla iletişim halindeyim

Telefoncu İle Seks Anlaşmam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir