Köyde Misafirlikte Dayımla Sikiştim

Köyde Misafirlikte Dayımla Sikiştim

Merhaba benim adım Hülya. 19 yaşındayım. Türkiye’de yaşamadığımızdan ailemle birlikte bir senede bir ya da iki senede bir ziyarete geliyoruz. Yurt dışında büyüdüğüm için buranın kültürüne tamamen yabancıyım.
Memleketimize geldiğimiz zaman genellikle şehir merkezinde kalırız. Geçen sene geldiğimizde annem köyünü çok özlediği için köyüne gelmek istediğini söyledi. Bu köye geldiğimde nasıl bir yer olduğunu bilmiyordum, bu yüzden amcalarım da bizimle geldi.
Amcam benden 6 yaş büyük ve bana özel ilgi göstermesi beni çok sevdiğini düşündürüyor. Ama amcama da çok güveniyordum çünkü aklıma başka bir şey gelmiyordu. Köye geldiğimizde amcam dışında kimse benimle ilgilenmedi çünkü herkes aynı ofiste çalışıyordu.
Dayım kendi arkadaşlarını gördü ben birkaç vakit tek başıma kaldım ve baya bir sıkılmıştım ki yine dayım geldi ve ne olduğunu sorunca kimsenin benimle
ilgilenmediğini ve bu yüzden çok bunaldığımı söylediğim zaman dayım beni bir geziye çıkarmak istediğini söylediği zaman da aşırı bir şekilde mutlu oldum.
Dağ gibi bir yere gideceğimizi söyledi. Bende hemen fotoğraf makinemi aldım ve resim çekeceğimi söyledim. Dayımla birlikte köyü dolaşmaya başladığımız zaman gerçekten de beni dediği yere götürdü ve dağdan köye kuş bakışı bakıyorduk. Dayım bana özel sorular sormaya başladı.
Sonuçta yurt dışında çok rahat bir şekilde yaşıyor olsak bile bana bu tarz soruları rahatsız etmişti. Şimdi sizler soruları merak ediyorsunuzdur. Erkek arkadaşın var mı dedi ilk önce bende evet dedikten sonra sizin yaşadığınız yerlere sikiş çok rahat oluyormuş.
Sevgilin seni sikiyor mu dedi. Ben kalakaldım. Dürüst olmak gerekirse, bu soruyu bana bu kadar açık bir şekilde sormasını beklemiyordum ve ben de istemiyorum. Bu yüzden çok üzüldüğümü söyledim.
Yani onu kız arkadaşına veriyorsun ve o sana dürüstçe en sevdiği yerin bardağı elinden alan son damla olduğunu söylüyor ve ben hemen gittiğimiz yere gitmek istiyorum dedim ama amcam beni yakaladı ve gitmeyebilirsin. Bütün bunları anlatacak olsaydın, herkese o çocukla yattığını söylerdim.
Açıkçası korktum çünkü bana inanacaklarını söyledin ve ben de istediğini söyledim. Beni sikmek istediği her halinden belliydi. Ben tekrar gitmek için hamle yaptığım zaman da üzerime çullandı demem daha doğru olur. Benim ağzımı yüzümü memelerimi boynumu öpmeye başladı.
Ben çırpınıyordum ama bana hiç bakmadı bile daha çok benim çırpınmam onu tahrik ettiğini fark ettim. Aklına koymuştu ve beni kesinlikle sikecekti. Bu yüzden titreşimi daha çok kestim. Bana zarar vermesin diye düşünüyorum.
Ama bana büyük sikini gösterdiğinde, o zaman ne yapacağımı düşünmeye başladım. Bakir olduğum ve beni engelleyeceğini bile düşünmediğim için bana zarar vermesini istemedim.
Aceleyle kıyafetlerimi çıkardı ve üstüme çıkıp o büyük sikini amıma sokmak istediğinde, deliklerim çok dar olduğu için içeri girmekte zorlanıyordu. Ama pes etmeye hiç niyeti yoktu ve beni hemen becereceğini biliyordum. Biraz itmeye başladı ve başı hafifçe içeri döndü.
O sırada çığlık attım ama kimsenin duymayacağını da biliyordum çünkü gerçekten acıyordu. Biraz yavaş olsa ne olur diye sorduğumda çok acıdığını söyledi. Evet dedim.
O zaman bekle yavaş yapalım dedi. Bende biraz sakinleştim. Bacaklarımı iyice ayırdım ve amımdan içeriye girdi ve ilk önceleri yavaş bir şekilde daha sonra da son derece hızlı bir şekilde beni sikmeye başladı.

Dayım Bana Kafayı Taktı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir