Kuaförüm Ağda Yaparken Azdık

Kuaförüm Ağda Yaparken Azdık

 

Bu sitedeki tüm hikayeleri okuyan herkesi selamlıyorum. Şimdi okumanız ve bilmeniz için hayatımın en güzel anılarını buraya yazacağım. Aslında çok hikayem yok ama buradaki gibi en iyi hikayelerim olduğu için herkesle paylaşmak istedim.
Kadın olduğum için vücudum tamamen pürüzsüz ve bu yüzden her ay düzenli olarak ağda yapıyorum. Bir kadında en sevmediğim şey vücudunda çok fazla kıl olması.
Esmer olduğum için, vücut kıllarım çok siyah olduğu için bu durumu daha da kötüleştiriyor. Hiç sevmediğim için hayatımda sürekli ağda yapıyorum.
Alırken çok acıttığı ve tek başıma dayanamadığım için, başka biriyle daha az acı çektiğimi hissediyorum.
Bu yüzden kuaförde ağda yaptı ve kuaför harika bir iş çıkardı. O gün çok önemli bir partiye davet edildiğim ve bu partiye katıldığım için koltuk altlarımı ve bacaklarımı aldırmak özeldi.
Bu yüzden kuaförüme gittiğimde cilacının ölen bir yakını yüzünden işsiz kaldığını öğrenince çok şaşırdım. Ama yapacak başka bir balmumu yok. Kafam çok karışınca sonunda kuaförüme döndüm ve “Ağda yapacağım, sen boya” dedim.
Şaşırmış görünüyordu. Yapacak başka bir şeyim yok. Mecburen bu şekilde ağdayı o çekecekti. Ağda bölümüne girdiğimiz zaman ben hemen külotum kalacak şekilde soyundum.
Önce bacaklarımı sürdüm. Daha sonradan o çekerken biraz profesyonel olmadığından canım acıdı açıkçası. Daha sonra diğer bacağı yaptık. Ben de koltuk altı yapmayı planlıyorum.
Koltuk altlarımın altında yapmak için sutyenimi çıkarmam mı gerekiyordu? Gözlerini göğüslerimden alamıyordu. Dikkatsizce koltuk altlarıma sürdüm ve koltuk altlarıma sürdükten sonra yanlışlıkla göğsüme dokunuyormuş gibi yaptığını anladım.
Göğüslerimi sevdiğini biliyorum ve herkes göğüslerimi seviyor. Ben de kedimden bunu yapmasını isteyecektim ama niyetini anladığım için istemedim. Ama ben başka bir şey söylemeden önce ağdayı hazırladı ve cinsel organlarına yap dediğimde yaparım dedim.
Ağdayı sürmeden önce vulvamı nemli olduğu için kurutmak zorunda kaldım. Havlu istediğimde ve amımı sildiğim için bana baktı ve gerçekten afalladı. Gözlerini amımdan alamadı ve dondu.
Ben haydisene dememe rağmen duymadı beni ve elinden ağdayı düşürdüğü sırada dönüp bir yere baktım ki siki kalkmıştı. Sikinin büyük olduğu zaten her halinden belli oluyor olsa bile ben o an sadece katılacağım daveti düşünüyordum.
Ama bir anda da o siki amımda istemiştim. O donup kaldığından ben hemen yerimden kalktım. Ve onun yanına gidip sikini tutarak demek sikin kalktı ha sen bütün müşterilerine karşı böylemesin dedim.
Hiçbir şey demeden hemen beni öpmeye başladı. Öyle bir öpüyor ve öyle bir dilini kullanıyordu ki ben azdıkça azıyor ve akşam ki davet umurumda bile olmuyordu. Fazla vakti olmadığından hemen o siki pantolonundan çıkardım ve ağzıma aldıktan sonra o sikin tadını görmek istedim.
Ağda yaptığı yere tekrar geldim ve bacaklarımı ayırdım. Haydi beni sik dedim. Biraz acemi olduğunu sizlere söylemem gerek. Daha önce sikmedimi kimseyi bilmiyorum.
Hemen geldi ve bacaklarımın arasından girdi. Sikini amımdan içeriye köklediği sırada bir canım yanmış olsa bile daha sonra baya bir keyif alarak beni becerdi.

Kuaförümün Özel Hizmeti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir