Mesaide Patronum Zorla Sikti

Mesaide Patronum Zorla Sikti

Bir süre önce erkek arkadaşımdan ayrıldığımdan beri sıkılmaya başladım ve kalkıp bir iş bulmak istedim ama daha önce iş deneyimim olmadığı için başvurduğum tüm işler reddedildi.
Ben gerçekten çok güzel bir kadınım ama işletmeciler çoğu zaman deneyimli insan istedikleri için ben de şanssızdım.Sonunda çok yakın bir kız arkadaşımın tavsiyesi ile iş buldum.
Kısa sürede işealıştım ve çok kısa sürede hayatımdaki herşeyi başardım. Mesela hayatımda tek bir adamın eksik olduğunu biliyorum.
Yaşımın biraz büyük olmasından dolayı da iş yerinde çalışan herkes bana abla dediği için ve saygı da asla kusur etmediklerinden ben oldukça hayatımın en iyi zamanlarını geçiriyordum.
Hayatımda olan ve hayatımda ki yerleri artık erkeklerin neredeyse yok olmuştu. Bu durum da benim iş hayatında çok kısa süre içerisinde şef olmam ile sonuçlandığından keyiflenmiştim.
Bu durum tabii başka çalışanların da dikkatini çekti ve başkalarının kıskanmasına neden olmuştu. Ben hiç umursamadığımı sizlere itiraf etmek istiyorum. Sadece ileriye bakıyorum ve daha yükseğe çıkmaya çalışıyorum.
Bir patronum vardı. O gerçekten yakışıklı bir adam. Ama herkes onun yavaş olduğunu biliyor. Yanından bir dişi sinek bile geçse, hemen sevişmeyi düşüneceğini biliyordum.
Bu yüzden çok fazla birlikte zaman geçirmek istemiyordum. Bir gün bana akşam hesaplara bakacağını ve çalışanlar hakkında bilgi almak için akşam biraz geç çıkacağımı söyledi.
Ben direk büyük bir korkuya kapıldım ama sonunda bu korkum iş yeri olduğundan ve her yerde de kameralar olmasından dolayı aramızda bir şey geçmeyeceğine neredeyse emindim. Bu yüzden kabul ettim.
Bütün çalışanlar çıktıktan sonra, patronu bekliyordum ama hala patron gelmemişti. Biraz daha bekleyip çıkmaya karar vermiştim ki patron gelmesinden dolayı çıkamadım ve baş başa kaldık. İlk başlarda gerçekten de işle ilgileniyordu. Ama daha sonraları bana çalışan erkekler hakkında sorular sormaya başladı.
Çok yakın olduğum bir çalışan vardı. O çalışan benden 10 yaş küçük olmasına rağmen patronum demek ki bizi yakıştırdı diye düşünürken bana birden bire, Vural ile birlikte misin dedi. Hayır, ne işe yarar? Bana ne olacağını anlıyorum.
Onu kamerası olduğu için tehdit ettim ama kamerayı kapattığını söyledi. Bu durumda ben bağırmak istediğimde bana tokat attı. En çok ben şaşırdığım için şaşkınlığımdan yararlandı ve bana sarılarak beni öpmeye başladı.
Kaçmaya çalışsam da umurunda değil, boynumu, dudaklarımı öpüyor, saçımı çekiyor, resmen benim için bir son olmadığını anlıyorum ama bu yüzden yapabileceğim bir şey yok.
Ne yapacağını bil, kaçmanın bir yolu olmayacak. Yavaşça beni soymaya başladı. Eliyle amcığıma dokundu ve amıma dokunduğunda çok garip hissettim. Çünkü uzun zamandır kıçıma kimse dokunmadı. Amım ıslak değil.
Siki kendi pantolonundan çıkıyor. Ayrıca o aleti hemen benim amına koyacağını da biliyordum. Çok yavaş olmasına rağmen acımamasını dilerdim. Ve benim bildiğimi yaptı. Bacaklarımı ayırdı ve popomu itmeye başladı.
Yandıktan hemen sonra kök saldığı için tam anlamıyla acı içinde çığlık atarken bir tokat daha yedim. O gün beni becerdi. İstifa ediyorum ama bunu senden başka kimseye söyleyemem.

Patronum Bana Tecavüz Etti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir