Öğretmenim Not Karşılığında Beni Sert Sikti

Öğretmenim Not Karşılığında

Beni Sert Sikti

Size 17 yaşındayken başıma gelen bir anımı anlatayım. Bana ait olan bu anımı çok az kişiye anlattım. Aileme asla söyleyemedim çünkü ailem böyle şeyleri kabul edecek kişiler değil.
Bu yüzden çocuk olmama rağmen kesinlikle hayatımda verdiğim en iyi kararlardan biriydi. Çünkü bu karar sayesinde en iyi yerlere gidebildim. Çok iyi iş bakımından kariyer yaptığımı sizlere söylemek istiyorum.
Bu kariyer yapabilmemin tek nedeni de liseye giderken hocama not sayesinde vermiş olmamdan kaynaklı olduğunu sizlere itiraf etmek istiyorum. Bu yüzden sizler de hayatımda ki o hikayemi anlatmak istiyorum.
Dinlerseniz çok mutlu olurum. Ben 17 yaşındayken matematik dersinden hiç anlamıyordum. Güzel, yeni mezun matematik öğretmenimizi her gördüğümde çok heyecanlanıyorum.
Ama dersi geçemedim çünkü matematiği hiç düşünmedim. Bir torpido ile geçmeye devam ettim. Matematik hocamız Aykut bana bunu söyleyip durduysa da ben yine anlamadım. 3. Yazılı sınava girip kağıdı tamamen boş bıraktığım için boş kaldığım kursun sınavını bir türlü geçemedim.
Bunu ben de biliyorum. Bu durumun hayatımı ve okul hayatımı bitireceğini anlayınca Aykut hocamın kapısına gidip yalvarmaya karar verdim. Evlerimiz de birbirine yakın olduğu için nihayet cesaretimi topladığımda kapısındaydım.
Hayatımı düzene sokacağını düşündüğüm Aykut hocamın kapısını çaldığımda üzerinde bir şort ve aceleyle giyilmiş bir sutyen vardı. Bana ne olduğunu sordu ve biraz konuşmak istediğini söylediğimde beni içeri davet etti.
Oraya vardığımda odası çok düzenliydi. Ne olduğunu sordu. Not almak istediğimi söyledim ve o beni içeri alırsa ailem beni içeri almaz. Dürüst olmak gerekirse, duruma çok üzüldüğünü söyleyemem ama o da tepki göstermedi.
Ağlamaya ve yalvarmaya başladığımda biraz sakinleşti. Kadını olmadığını biliyorum çünkü yaşadığımız yer çok küçük. O çok yakışıklı bir adam. Bu yüzden ağlamayı da bıraktım çünkü gerçekten bir şekilde aklını kaybetmesini sağlamayı düşünüyordum.
Yanına oturdum ve lütfen dedim. Öğretmenim elimi tuttu ve her şeyin ödüllendirilmesi gerektiğini biliyorsun değil mi? Evet, biliyorum efendim. Bu yüzden ne dersen yapmaya hazırım dedim.
Peki sana nasıl güvenebilirim? Beni sınıfta bırakmadığın sürece bana her konuda güvenebileceğini söyledim. Hocam elimi tutmuştu. Elimi sikinin üzerine koydu ve bununla biraz oyna sen beni memnun edersen bende seni memnun ederim dedi.
Bende bu yüzden tüm ne istiyorsa yapacaktım. Beni sikmek istediğini söyledi. Daha önceden kimseye siktirmediğimi söyledim. Merak etme dedi. Üst gömleğimi çıkardı. Amcığımı gördüğünde, gözlerini gerçekten amcığımdan alamamıştı.
Bu yüzden çok düşük buldum. İçimdeki öfkeyi yatıştırırdı. Ben de sallamak istiyorum. Amımı açıp bacaklarımı genişçe açıp başını benimkinin üstüne koyduğunda gerçekten keyif aldım. Yalamalarıyla ecstasy’nin zirvesine ulaştım.
Sanırım daha fazla dayanamadı, sikini elime aldım ve onu gördüğümde onu küçük am deliğime nasıl sokacağını merak ettim. Ama benim küçük amım ıslak olduğu için, sikini kıçıma kolayca itti. Amıma dokunduğu zaman ben aşırı tahrik oldum.
Hocam beni o gün domaltıp sikti. Domalttığı zaman biraz canım acıdı sikini içime soktuğu zaman ama daha sonra gidip gelirken de aşırı zevk alarak memnun oldum. Bu yüzden de hem hocamı memnun ettim. Hem de ben okulu bitirdim.

Liseli Genç Rüşvet Yerine Kendisini Verdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir