Otobüs Yolculuğumdaki Mucizevi Kadın

Otobüs Yolculuğumdaki Mucizevi Kadın

İşim nedeniyle, çalışmak için sık sık yaşadığım yerin yakınındaki kasabalara gitmem gerekiyor.
Genelde çalıştığım şirketin bana verdiği bir araba ile seyahat etsem de bazen bu araba müdürüme ait olduğu için tek başıma seyahat etmek zorunda kalıyorum.
Hal böyle olunca da gitmem gereken şehirlere kendi arabamla değil otobüsle seyahat ediyorum. Otobüs yolculuğu bazen gerçekten sıkıcı olabiliyor.
Özellikle firmaların koltuklarını başkalarına satması ya da otobüsün klimasının bozulması nedeniyle yaz aylarında seyahat olmadığını da tahmin edebilirsiniz.
Bu yolculuk sırasında genellikle ilk otobüse binip erkenden gider ve son araba ile de geri dönerim. Yaşanan bu otobüs yolculuğunda yanımda oturan bir kadın vardı.
Bu kadın otobüsün klimasının bozuk olmasından dolayı çok şikayet ediyordu. Aslında o başka bir koltukta oturuyordu. Ama oturduğu koltuk bozuk olmasından dolayı tek boş koltuk benim yanımda olduğu için yanıma geldi ve oturdu.
Kadın 2 vakit durmadan konuştu ve ben kadının niyetini ancak bu konuşma sırasında anladım. Gerçekten çok güzel ve bakımlı bir kadın. Aynı zamanda bu kadının eğitimli ve kültürlü bir kadın olduğu her bakıştan belli oluyor.
Kadın biraz kilolu ama ağırlığının yanı sıra yumuşak dili ve güzelliği beni kısa sürede baştan çıkarmaya ve kalbimi ele geçirmeye yetiyor. Ama ne yazık ki bu hanımla otobüs yolculuğumun sonuna geldik.
Bu yüzden hayatımda ki bu fırsatı kaçırmak istemediğim için otobüs yolculuğu bittiği zaman isterseniz size bir çay ısmarlamak istiyordum dedim.
O da zaten bu daveti yapmamı bekliyormuşçasına hemen benim davetimi kabul etti. Otogarda inip merkeze gittiğimiz zaman bir çay bahçesinde oturup ir çay içtik.
Sürekli olarak konuşuyorduk ve gerçekten de çok mutlu etmeye de yetiyordu beni. Bu konuşmanın sonucunda kadından çok etkilendiğimi de sizlere söylemiştim.
Kadının da benden etkilendiği her halinden belliydi ki bu kadının kesinlikle sikmek istiyordum. Nasıl sikeceğimi de asla bilmiyordum.
Bu yüzden sikmek istediğim kadın olduğundan dolayı, sikimi kıpırdadığını da fark ediyordum.
Ama bu kadını eve davet etmek istesem gelmezdi en iyisi ürkütmemek derken vakitin geç olmasından dolayı kalkalım dedi. Bende onunla yürümek istediğimi bir mahsuru olmazsa dedim tamam dedi.
Onun yanına vardığımızda, tam çıkmak üzereyken beni yukarı davet etti. Benimle kahve içelim, kahvemi beğenir misin dedi. hemen kabul ettim.
Yukarı çıkarken, asansör bilerek bana çarptı. Bu sürtünmenin bana bu kadar içten dokunduğu için minnettarım. Ama sikimin kalkmasından korkuyordum.
Rezil olmak vardı sonuçta içeriye girdiğimiz zaman odasına geçtim ve yanıma gelip oturdu. Birbirimize hiç konuşmadan bakıyorduk.
Çok hoşuma gidiyordu ama sikimde kıpırdamaya başlamıştı. Çok güzel olduğunu söyledim ve çok tatlı olduğunu da söyleyince tadımı nereden biliyorsun daha tadıma bakmadın ki sen dedi.
Biraz şaşırdım ama “Çok güzelsin, tadına bak, gürültü yapma” dedim. Sanki bu
anı bekliyormuş gibi oturduğu yerden kalkıp kucağıma oturdu ve o kucağımdayken öpüşmeye başladık.
O zamana kadar aletim biraz kalkmıştı. Sanırım onu ​​striptiz yapıp yaladığımda o aleti kesinlikle amına koymalıyım.
Sonra 20 cm’lik sikimi sulayan amına soktuğumda ve onu zıplatmaya başladığımda çok heyecanlandık. Şimdi birbirimizi sık sık görüyoruz ve

Otobüste Başlayan Bakışma Şimdi Kucakta 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir