Sokak Ortasında Sikilince Mahallede Adım Çıktı

Sokak Ortasında Sikilince Mahallede Adım Çıktı.

 

Merhaba, adım Aysel. Biz Amanyada yaşayan bir çiftiz. Ben 30 yaşında, esmer, düzgün fiziği olan, çok güzel bir kadınım. Kcam da yakışıklı sayilabilecek, atletik yapılı bir erkek. Yaklaşık 8 yıl önce evlendik.

 

Ben Berlinde eşim de Gelsenkirchende yaşıyorduk, tanıdıklar aracılığıyla tanıştık ve iyice birbirimizi tanımadan evlendik. Ama kocam gerçekten çok anlayışlı bir insandı. Evleneli 5 yıl olmuştu, ama bir türlü balayına gidememiştik.

 

Kocamla bir gün yapalım bu işi, henüz çocuk ta yokken bir balayına gidelim dedik. Kocamın Almanyada yaşayan Özcan isminde Bursalı bir arkadaşı var, onun tavsiyesi ile balayına Hollandaya gidecektik, bir hafta Hollandada kalıp gelecektik. Özcan Hollanda’yı iyi bildiği için bize Hollanda’yı göstermek için geldi.

 

Neyse, Hollanda’ya gittik. İlk gün otele yerleştik ve biraz dolaştık. İkinci günün akşamı bir diskotek gittik. Çok gürültülü, büyük ve kalabalık bir yer. Orada biraz demlendik, onlarla birlikte ben de içiyordum.

 

Yalnız dikkatimi çekti Özcan bana hep yiyecekmiş gibi bakıyordu, fakat ben umursamaz tavırlarla eğlenmeye çalışıyordum. Özcan aslında yakışıklı biriydi, çok ta çekiciydi, ama çok yakın arkadaş oldukları için kocama bunu yapamazdım.

 

Discoda vakit epey ilerlemişti ve biz iyice kafaları bulmuş ve zivanadan çıkmıştık. Gittiğimiz disco şehirden epey uzakta bir yerdeydi. Süper bir şekilde eğleniyorduk.

 

Saat 02:30 gibi disco sahibi midir veya yöneticisi midir, sahneye çıktı, mikrofonu aldı ve “Evet bayanlar baylar, gecenin sürprizine hazırmısınız?” dedi. Discodaki herkes sevinçle alkışlarken, biz bön bön baktık birbirimize, ne sürprizi diye.

 

Birden sahneye iki erkek ve iki kadın çıktı. Bunlar striptizciydiler. Çok şaşırmıştık. Disco sahibi, “İzlemek istemeyen discoyu terk edebilir!” dedi, ama hiç kimse gitmedi. Oranın yerlileri biliyormuş olayı meğer, biz deafallamış bir şekilde kalakalmıştık. Kocama, “Bu ne ya böyle?” dedim, ama gözüm de sahnedeki erkeklerdeydi.

 

O arada Özcan yanımızda yoktu. Kocam, “Gidelim mi, kalalım mı, görelim mi aşkım?” dedi. kayıt edilmiş. Ben de “Bilmiyorum, biliyorsun” dedim. Söyledim. Kocam, “Kal da bak istersen, zaten balayında değiliz, iyi vakit geçireceğiz, değil mi?” dedi. kayıt edilmiş.

 

Ben de güldüm, “Kötü striptizciler gördün, değil mi?” 🙂 Kocamı çimdikledim. “Eh, sen de erkekleri gördüğüne şaşırdın, değil mi?” dedi. 🙂 Not. Ama aslında erkekler çok yakışıklıydı, biri koyu tenli, diğeri açık tenliydi. Artık kafamızın rahatı ile seyredebiliriz.

 

Sahnenin bir tarafında erkekler yavaşça soyunurken, diğer tarafında kadınlar erotik bir dans sergilediler. Çıkarılan her giysi parçasıyla ateşim arttı. Kocam sahnede kadınları izlerken, bana arkadan sarıldı ve çıkıntılı aletini kalçama bastırdı. Çok ıslanmıştım.

 

Altına bol bir etek ve tayt giydim. Beyaz çiçekli elbisemin içinde gerçekten çekici görünüyorum. Bir süre sonra Özcan yanımıza yaklaştı ve gülümsedi, “Eğleniyor muyuz?” kayıt edilmiş. Bu yüzden kulağına eğildim ve fısıldadım, “Bu utanç verici mi? 🙂 Dedim ve muzipçe güldüm.

 


Gurbetçi Çiftlerin Seks Hayatı Nasıl Olur?

 

 

Gelip kulağıma şöyle dedi: “Başka ne istiyorsun, güzel bir balayı mı, önce gör, sonra kocana uygula!” 🙂 gülerek söyledi. Ben de “Sen kabasın, hainsin!” dedim. 🙂 Söyledim. O anda mikrofonlu konuşan adam dışarı çıktı ve gece kulübündeki tüm kadınlara kazanan numaranın yazılı olduğu bir kağıt verdi.

 

Çekilişte numaralandırılmış iki kadın 500 Euro kazanacak, ancak kazananların sahneye çıkıp striptizcilerden biriyle sahnede küfür dansı yapması gerekiyor. Bana verdikleri piyango biletini almak istemedim ama kocam aldı ve bana zorla verdi.

 

Üstelik bana, “Çıkarsa iyi olur!” demez mi! “Ne yani, çıkarsa beni sahnedeki o azman erkeğin yanına mı yollayacaksın?” dedim. “Neden olmasın karıcığım! Adamlardaki kaslara baksana, o güçlü kollarıyla nasıl kavrarlar seni!” 🙂 dedi. “Ciddi olamazsın!” dedim. “Şaka ya!” dedi. Ama şakası bile beni heyecanlandırmaya yetmişti.

 

Discodaki kadınların hepsi tempo tutuyordu. Özcan elimdeki numaraya baktı ve “Sana çıkarsa ciddi ciddi sahneye gidecekmisin?” diye sordu. Ben de, “Sana ne ya?” dedim. Özcan bozulmuştu. Kırmak istemedim aslında, içkinin etkisi ile söylemiştim.

 

Sonradan üzüldüm ve “Çıksın da bakarız…” dedim. Özcan sonra yanımızdan ayrıldı, yalnız bir ara discoda anons yapan adamla konuşurlarken görür gibi oldum. Demek ki adamı tanıyor diye düşündüm. Neyse çekiliş başlamak üzereyken herkes heyecan içinde idi.

 

Adam, “Bakın bayanlar son kez söylüyorum, kuralımız bu, kimin numarası çekilirse sahneye çıkmak zorunda ve sahnedeki erkek partnerinin yaptıklarına katılmak zorunda, sonuçta 500 Euroyu da alacak! Yok sahneye çıkmam, sahnede olacaklara katılmam diyen varsa şimdiden numarasını iade etsin.

 

Ama beraberlikten sonra pes etmek yok! kayıt edilmiş. Numaramı geri veren olmadı, birileri olsa zaten iade ederdim, bana gelir mi gelmez mi diye düşünüyorum.

 

Ben de dedim ki, “Ama bu kadar insan arasında beni bulacak mı?” Öte yandan, keşke aklıma gelseydi, kocam ve ben bazı cinsel ilişkilerimiz için toplum içinde cinsel yapmayı hayal ederdik.

 

Her neyse, piyango çoktan başladı, önce siyah saçlı adam için çekiliş, olay yerinde orta yaşlı bir kadın belirdi, adama heyecanla sarıldı. Kadının evli olup olmadığını merak ettim.

 

Beyaz olma zamanı, 867 numaralı piyango değil mi! Olmaz, o benim. Sanki tüm dünya başıma yıkılmıştı. Gözlerim heyecanla açıldı ve “Benim!” dedim. Bağırdım. Belki söylemesem kimse bilemezdi ama herkes dinledi. “Üzgünüm!” adama baktım. Ve kocam dedi ki, “Neyse ki, hiçbir yolu yok, kahretsin!” dedi ki…

 

Spiker, adamı sahneye çağırdı, “Girin!” kayıt edilmiş. Hayır dedim ama bir kere çok geçti. Ben aptalım, o elimi tutan adamla sahnede ne yapardım kim bilir. Artı, seyirciler arasındaydı ve kocam izliyordu.

 

Kocam dedi ki, “Sahneye çık, çıkış yok, biraz baget alırız, yoksa sahneye çıkarım!” kayıt edilmiş. zorlandım. Yardımcı yıldızım kenara çekildi, elini uzattı ve “Hadi!” dedi. Türkçe konuştuğunu söyledi, Türk’tü ve bizim Türk olduğumuzu hemen anladı. Elimi uzattım ve beni sahneye çıkardı. Sonra beni kollarına aldı ve sahnenin ortasına götürdü.

 

Her şeyi ona bıraktım. Sahnenin dışını göremiyorum, ışıklar sahnede parlıyor. Adamla erotik bir dansa başlıyoruz. Bana dedi ki: “Sakin ol ve kardeşlerine bırak!” dedi. Dizlerim heyecandan titriyordu.

 

Toplum içinde, bir yabancının kollarında ve kocamın önünde yaptıklarım, sanki bir rüyada ya da kabustaymışım gibi beni çok etkiliyor. Adam yine de konuşarak beni teselli etmeye çalıştı. Beni koltuğa oturttu, etrafımda dolaştı, onları birer birer soydu…

 

Sadece iç çamaşırı kaldı, önü kabardı, çadırı dikti, siki gibi patlamak üzereyim onun külot. O adam bana her yaklaştığında heyecandan bayılacak gibi oluyordum. Sonunda beni okşamaya başladı ve seyirciler de aynısını yaptı.

 

Adam beni ovmaya başladı, sikini külotumun üstünden her tarafıma sürttü. Penisinin kalınlığı muhtemelen kocamınkinin iki katı. Sahneden başka kimseyi göremiyordum. Adam göğüslerimi elleriyle okşamaya başladığında, suyumun bacaklarımdan aşağı aktığını hissettim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir