Uykucu Kardeşimin Memelerini Okşadım

Uykucu Kardeşimin Memelerini Okşadım

Hayatımın en önemli olaylarından biri olan cinsel hayatımın bir anda nasıl değiştiğini anlatmak istiyorum. Hikayemi okuduğunuzda bu hayatın sizin için ne kadar değiştiğini anlayacaksınız.
Küçüklüğümden beri çalışıyorum. Ailem okumamı istemediği için el işi yapmak için garaja gittim ve şimdi ustayım. Annem öldükten sonra, annem kırk yaşına gelmeden babam ondan 20 yaş küçük bir eşle evlendi.
Eşimin de benden 10 yaş küçük bir kızı var. Ama kız yaşına göre oldukça olgun olduğu için göğüsleri ve poposu biraz dışarı çıkmıştı. Onu her gördüğümde, horozumun titrediğini de fark ediyorum.
Bu yüzden hemen banyoya gittim ve dışarı çıktım. Akrabalarından biriyle nişanlı olduğu için yakınlaşamadım. Genelde sabah erkenden işe gidip gece yarısı eve geliyorum, banyoya gidip hemen yatıyorum.
Bu tam olarak benim hayatım. Bayramda evdeydim. Kayınvalidem ve babam akrabaları ziyarete gittiğinde evde yalnızdık. Giydiği parti kıyafetleri göğüslerini daha güzel, kıçını daha güzel yapıyordu.
Misafirlerin hepsi gitti, ama babam henüz gelmedi. Üvey kardeşim çok uykum olduğunu söyledi ve odasına çekildi. Bu odaya geldiğinde uyuyacağını söyledi. Başka biri gelene veya babam gelene kadar uyanık kalacağım.
Ama üvey kardeşimi aradığımda ses yoktu, ben de odasına gizlice girdim, hala onu yakalayamadım. Bu yüzden hemen yanına gidip memelerine dokununca ir anda irkildi bende kulaklığını çıkarıp korkma dedim.
Onun memelerini sıkarken eli hala amında olduğunu görüyordum. Onun amının üzerinde enim elimin olması gerekiyordu. Bu yüzden memelerini bırakıp eşofmanını sıyırdım. O kıllı amını gördüğüm zaman kendimden geçiyordum.
Yalamak istediğim için amcığı elimle ayırdım ve başımı içine gömdüm. Dilimle amımı yaladı ve aletimin bu kedinin içine girmesi gerekiyordu. Onu yaladıktan sonra, bayıldığını ve olduğundan daha mutlu olduğunu fark ettim.
Bu yüzden inlemeleri beni daha da sinirlendirdi. Sikimin asla durmamasını ve onun amının içine girmesini istiyorum. Ama üvey kardeşim durmadığından ve hemen ayağa kalktığı sırada benim yarağı eline aldığı gibi ağzına götürdü birbirimizle hiç konuşmuyorduk.
Beni oturttu ve sikimi tam olarak ağzına alıp çıkarıyordu ve ben aşırı mutlu oluyordum. Bu mutluluk sonucunda da keyifleniyor ve son derece azıyordum. Bu azgınlığı da bir şekilde onu sikmem gerekiyordu.
Yoksa ağzına alması sonucunda da kesinlikle boşalmayacağımı biliyordum. Bu yüzden sordum. Kapının açık olup olmadığını sorduğumda evet dedi. İşte o zaman doğruldum ve aletimi bacaklarının arasına kıllı, sulu amının içine soktum.
Onu biraz iterek direkt içeri girdi. Ayrıca daha önce amını becermiş olan herkesin oldukça azgın olduğunu anlıyorum. Ben sikişirken sürekli konuştu ve durmadan adamım guguk kuşu oluyoruz.
Siktir et beni ne bekliyorsun, bu beni deli ediyor ve sonunda sikimi çıkardım ve içeri soktum. boşalmasını beklemeden. Şimdi ne zaman ev boş olsa üvey kardeşime veriyorum.

Kardeşimi Okşayarak Baştan Çıkarttım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir