Yeğenime Zorla Sahip Oldum

Yeğenime Zorla Sahip Oldum

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben 22 yaşındayım. Ben doğmadan bir yıl önce ağabeyim evlendi ve benim yaşımda bir kızı oldu. Amca demedi ve bana ilk adımla hitap etti.
Güzelliği ve sıcaklığı, doğruyu söylemek gerekirse, uzun zamandır kimseyi görmediğim ve onu çok sevdiğim için onu biriyle gördüğümde çıldırıyorum.
Onu çok sevdiğimi ona nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum, bu yüzden evlilik yürümezse gidip şimdi yapacağım. Ağabeyim benden çok büyük olduğu için saygı göstermek istemiyorum ama kızını da çok seviyorum.
Lisedeyken yanımda bir adam gördüm ve ona saldırdım ve vurdum. Yeğenim Ezgi benden başka kimseyle olmayacak. Ama yaşı ilerlediği ve çok güzel bir kız olduğu için birçok kişi gelip sordu.
Her ne kadar ben istemiyor olsam da kimsenin bana danıştığı filan da yok sonuçta ailesi onun farklı. Bu yüzden bende ne yapacağımı bilmiyorken onu istediler ve Ezgi’nin de gönlü olduğundan verdiler.
Çok kısa bir süre içerisinde de söz kesildi. Ama çocuk askere gitmediğinden abim askerliği bitince ancak düğün olabilir dedi ve çocuk apar topar bir şekilde askere gönderildi. En azından Ezgi biraz daha evlenmeden yanımda kalacak şeklinde düşünürken ne yazık ki bu düşüncem de gerçek olmadı.
Ezgi resmen incinmeye başladığından ve moralim çok bozuk olduğundan beri biriyle evlenmem gerektiğini düşündüm ama Ezgi’yi unutamıyorum çünkü kimse onu anlamıyor. Bu yüzden önce melodiye sahip olmak istedim. Bu yüzden sabah yürüyüşüme onunla başlamak istediğimi söyledim.
Amcası olduğum için tamam dedi. Benimle sabah yürüyüşüne çıktığında, her şeyi toplayıp arabama koydum ve onu şehir merkezine, doğaya götürdüm. Sonra hızlı yürümemi söyledi. Bulunduğumuz yer biraz kalabalıktı, ben de onu ıssız bir yere götürdüm.
Her şeyi nereye koyacağımı ayarladım. Gittiğimiz yerin bu kadar ıssız olması onu korkuttu ve geri dönmek istedi. Hayır dedim ama beni dinlemeden yalnız gitmek istedi, ben de kolundan tutup yere yatırdım. Çığlık atmaya başladı.
Yerimiz boştu ama sesinin duyulma tehlikesi olduğu için elimle ağzını kapattım ama olmadı, bir tokat attım sonra bir tokat daha. Yaralandığı için bi süre sessiz kaldı. Hemen onu dudaklarından öpmeyebaşladım. Yıllar sonra onu yeterince öpemedim ve öptükçe bundan daha çok zevk aldım.
Önce o güzel amcığı becerecektim, ne kadar çok düşünürsem, o kadar çok hoşuma gidiyor. Yer yattırdığım için üzerindeydim ve kaçabilme ihtimali yoktu. Bende tutup altındakileri sıyırdım. Tam çıkarmakla uğraşamazdım.
Bu yüzden Biraz sıyırdıktan sonra hemen kendi sikimi çıkardım ve Ezginin amından içeriye iteledim ama gerçekten amı çok dardı bir de üzerini tam çıkarmadığım için de bacaklarını tam açamadı ve zorla da olsa sikimi amından içeriye iteledim. Bu beni aşırı zevk veriyordu. Şimdi Ezgi mücadeleyi bıraktı ve sadece ağladı.
Ağlamasına dayanamıyorum ama sikimi tüm gücümle kıçına sokuyorum çünkü becermek istiyorum ve korkunç olmak istiyorum. Sevdim ve önce onu becerdiğimi düşünürken sonradan Ezgi’nin bakire olmadığını anladım.

Seninle seviştikten sonra doyamıyorum. Boşalmama rağmen penisim aşağı inmiyor. Bir kere daha siktim. Ve bu şekilde de hayatımın en mutlu ve keyif aldığım bir sikişini de yaptım.

Yeğenimle Zorla Ve Güzel Vakit Geçiriyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir